www.smswebte.com Email: yardim@smswebte.com Skype: smswebte@hotmail.com

Smswebte.com sitesinin kuralları


1. Genel kurallar ve yönetmelikler.
1.1. Smswebte.com servisi, hesapların otomatik olarak etkinleştirilmesi hizmetidir, yani farklı kaynaklara ait hesapların aktivasyonları için bu kullanıcılara numaralar vermektedir. smswebte.com, bu hizmetten alınan numaralar, bu hesapların aktivasyonlarından sonra meydana gelen kayıp, korsanlık ve maddi kayıplar nedeniyle aktive edilen hesaplardan sorumlu değildir. Ayrıca, smswebte.com şirketi sayıları ve hesapları kullanmanın herhangi bir eyleminden ve yönteminden sorumlu değildir.
1.2. Herhangi bir aldatmaca girişimi, sistemde ve benzeri maddi sahtekarlıklarda "açıkları" kullanmak, kuralların en katı ihlalidir ve zorunlu olarak sürekli yasaklamadan, cezai sorumluluğa kadar cezalandırmaya yol açar.
1.3. Smswebte.com hizmetini kullanarak herhangi bir ülkenin yasalarını ihlal etme girişimi kesinlikle yasaktır. smswebte.com şirketi meşru iş ve yasal eylemlerin bir destekçisidir. Eğer smswebte.com herhangi bir ülkenin yasalarını ihlal eden herhangi bir şüpheli girişimi veya başarılı eylemi bulursa, şirketin çalışanları ilgili yetkililere materyal gönderemez.
1.4. smswebte.com şirketi bu bölümdeki kuralları değiştirme, ilintileme, ekleme ve silme hakkını saklı tutar.

1.5. smswebte.com kullanıcılara herhangi bir duyuru yapmadan fiyatları değiştirme hakkını sahiptir. Fiyatlar dolar kuru ile doğru orantılı olarak arttırılır veya azaltılır.